Sigortalı Nakliyat

SİGORTALI NAKLİYAT

Ev ya da ofis, eşyaların taşınma sırasında herhangi bir şekilde zarar görmesi durumu insanda can sıkıcı sonuçlar meydana getirebilmektedir. Çünkü bu durum esasında uzun yıllar boyunca çalışıp didindiğiniz ve para biriktirerek satın aldığınız eşyanızın gözünüzün önünde zarar görmesinden kaynaklanmaktadır. Bu manevi anlamda sıkıntı verebileceği gibi maddi anlamda da size sıkıntılar meydana getirebilecektir. Bu durum birçok insanın da başına gelen ya da gelebilecek bir durumdur. Dolayısıyla bu noktada evden eve nakliyat hizmeti yapan firmalarında her zaman bu konu ile ilgili daha dikkatli hareket etmesi gerekiyor. Özellikle bina içerisinde taşınırken merdivenlerde sürtünme, sıyrılma ve de düşme gibi riskler her zaman vardır.

Aslında firmalar bu gibi durumlara karşı artık daha profesyonel hareket ederek farklı çözümler üretmişler lakin yine de en sağlıklısı sigortalı nakliyat hizmeti olmuştur. İşte firmamız bunun için müşterilerimizin de beklentileri doğrultusunda sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalarınız henüz evinizden alınmadan önce ekspertiz ekiplerimiz görevlendirilir ve eşyalarınızın boyutları incelenir. Bu inceleme esnasında eşyalarınızın bir listesi çıkarılır ve liste sonucuna göre de sigorta hizmeti başlatılmış olur.

Sigortanın bir nüshası sizde bir nüshası da bizdedir. İndirme işlemi sırasında ya da taşıma işlemi anında eşyalarınızın başına gelebilecek olası durumlara karşı firma sizi garantili bir şekilde sigortası kapsamına alacaktır.

Bugün piyasada çok sayıda nakliyat firması olmasına karşın her firmanın da bu hizmeti vermediğini biliyoruz. Dolayısıyla bizler firma olarak sigortalı nakliyat hizmetimizde full olarak hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın başına gelebilecek olası durumlar bizim tarafımızdan gerçekleştirilmesi halinde sigorta karşılığında bedelini mutlaka alırsınız.

Bizler Bilen nakliyat olarak bugün kadar işimizi her zaman profesyonelce yapmaya gayret ettik ve bunu da başarıdır. Taşıma öncesinde sunmuş olduğumuz ücretsiz hizmet sayesinde size özel taşımacılık hizmeti verilerek en doğru yaklaşım sergilenmektedir.

Firmamız bünyesinde hizmet aldığınız her nakliyat hizmeti en iyi standartlar çerçevesinde taşınmaktadır. Bizden aldığınız hizmet neticesinde olası bir kaza ve risk halleri de en aza indirilmektedir

Sigortalı nakliyat hizmeti ile birlikte eşyalarınızın %100 emniyeti sağlayacak taşınması sırasında meydana gelebilecek hasar ya da kayıp ardından kaybettiğiniz parasal ve manevi sayısal değerin ödenmesini aynı şekilde geri getirilmesini sağlar.