Acarlar Evden Eve Nakliyat

levazım evden eve nakliyat
Levazım Evden Eve Nakliyat
Eylül 25, 2019
ulus evden eve nakliyat
Ulus Evden Eve Nakliyat
Ekim 20, 2019

Acarlar Evden Eve Nakliyat

acaralar evden eve nakliyat

Acarlar Nakliyat Bir yerden başka bir yere taşınmak, en zor işlerden bir tanesi. Her eşyayı tek tek sarıp, kolilemek ve darbe almayacak hale getirmek gerekir, bu da bir hayli zaman ve uğraş gerektirir. Elbette emek emek hazırlanan eşyaların taşınma aşaması da oldukça önemlidir. Yanlış Acarlar Ev taşımacılık şirketi seçilmesi durumunda eşyalara zarar gelmesi olasıdır. Bu anlamda hem güvenli hem de asansörlü nakliye şirketi ile anlaşmak gerekir. Acarlar Şehir İçi Nakliyat beklediğinizden daha fazlasını sunan güvenilir taşımacılık firmasıdır.

Doğru Nakliyat Şirketi Seçimi İçin Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Günümüzde her büyük araç edinen kendisini nakliyatçı ilan eder hale geldi. Her geçen gün artan nakliyat şirketleri arasından doğru ve güvenilir olanı nasıl anlayabiliriz bir kaç önerimiz var.

İnternet ya da öneri ile ulaştığınız firmayı mutlaka yerinde görmeniz gerekir. Öncelikle firmanın yetki belgelerinin tam olduğundan emin olmayız. Mutlaka anlaşmadan önce yetki belgelerini görmeye dikkat ediniz.

Hangi araçlarla taşıma gerçekleştirileceği de oldukça önemli hususlardan bir tanesidir. Bu nedenle bir diğer isteğiniz taşıma yapılacak araçları görmek olmalıdır. Aynı zamanda eşyalarınızı taşıyacak aracın plakasını almaya özen göstermelisiniz.

‘Beyaz eşya, uydu gibi eşyaları söküyorlar mı’ ve ‘hangi eşyaları paketliyorlar’ gibi konular da mutlaka önceden konuşulmalıdır. Paketlerken ne tür malzemeler kullandıkları da yine önemli konulardan bir tanesidir. Bu aşamada daha önceki taşımaları esnasında çekilmiş fotoğrafları görmeyi talep edebilirsiniz.

Eğer bu konularda anlaşma sağladıysanız sıra geliyor fiyat anlaşmasına. Eşyaları görmeden nakliyat şirketinin size doğru bir fiyat vermesi mümkün değildir. Bugün verdiği fiyatı daha sonra değiştirmesi ihtimalini ortadan kaldırmak istiyorsanız mutlaka eksper gönderilmesini ve eşyaların incelenerek fiyat verilmesini talep edin.

Sigortalı nakliye yaptırmaya özellikle dikkat edin ve eşyalarınızın zarar görmesi durumunda, zararınızın karşılanacağından emin olun.

Tüm konularda anlaştıysanız son olarak nakliyat firmasının size sunduğu sözleşmeyi detaylıca inceleyerek iki taraflı imzalayın ve mutlaka sözleşmenin bir kopyasını firmanızdan talep edin.

Nakliyat Esnasında Eşyaların Zarar Görmesi Durumunda Ne Yapılmalı ?

Her ne kadar doğru Acarlar evden eve taşıma firmasını bulduğunuzdan emin olsanız da, eşyaların zarar görmesi durumu yaşanabilir. Bu bir kazadan ya da ihmalden kaynaklı olabilir. Eşyalarınızı taşıyan aracın yaşadığı trafik kazası nedeniyle eşyalarınız zarar gördüyse sigorta firması tarafından eksper gönderilerek zarar tespiti yapılır ve sigorta şirketi tüm zararınızı karşılar. Ancak ihmalden kaynaklanan bir durumsa burada doğru bir yol izlenmesi gerekir.

 • Acarlar Ev Taşıma
 • Acarlar Şehir İçi Nakliyat
 • Acarlar Şehir İçi Ev Taşıma
 • Acarlar Şehir İçi Ev Nakliyat
 • Acarlar Evden Eve Taşıma
 • Acarlar Evden Eve Nakliyat
 • Acarlar Parça Eşya Taşımacılık
 • Acarlar Asansörlü Taşımacılık
 • Acarlar Şehirler Arası Taşımacılık
 • Acarlar Şehirler Arası Nakliyat
 • Acarlar Şehirler Arası Ev Taşımacılık
 • Acarlar Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

Öncelikle bu tip bir sorunun yaşanmasına karşın eşyalarınızı nakliye firmasının yetkilisi evden ayrılmadan kontrol edin. Herhangi bir hasar fark etmeniz durumunda ücreti ödemeyin ve tekrar eksper ile hasar tutanağı tutulmasını talep edin.

Eğer nakliye yetkilisi eşya kontrolü yapılmadan evden ayrıldıysa, bu durumda eşyalarınızın fotoğraflarını çekin ve firmaya gönderin. Sözleşme çerçevesinde hala zararınızı tazmin etmekte sıkıntı çıkarıyorlarsa bu durumda hukuki yola gidilmesi gerekir. Acarlar şehirler arası nakliyat burada belirtilen tüm gereklilikleri harfiyen yerine getiren, aynı zamanda nakliyat konusunda tüm yetki belgelerine sahip olan İstanbul ve Türkiye geneline hizmet veren profesyonel nakliye firmasıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir