Depolama

Firmamız Bilen Nakliyat Türkiye’nin pek çok şehrinde depolama hizmeti verebilmektedir. Sektör içerisindeki 15 yılı aşkın deneyimiz ve geride bırakmış olduğumuz tecrübelerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Depo alanlarımız bugünün modern koşullarında hazırlanmış olmakla birlikte akıllı oda sistemiyle isimlendirilmiştir. Depolarımızda her müşterimize ait olan odalar bulunmakta ve bunun içinde en doğru ve uygun saklama koşulları sağlanmaktadır. Eşyalarınız için ayırmış olduğumuz odalarımız her türlü doğal afetlere karşı korumalı ve sigortalıdır.  Dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşın güvenlik kameraları ve güvenlik personelimiz tarafından 7/24 korunmaktadır.

Depolarımızda hizmet verilirken aylık ya da yıllık olarak seçeneklere yer veriyoruz. Bunun içinde uzun dönem eşya depolama hizmetinde de bizi tercih edebilirsiniz. Depolama öncesinde bizimle iletişime geçmeniz durumunda ücretsiz keşif ekibimiz sizinle görüşerek hizmetin verileceği depoya götürülecektir. Buradaki amaç ise eşyanızı bıraktığınız depomuzu yakından görüp tanımanız ve konforuna şahit olmanız içindir. Uygun bir taşıma planlamasının çıkarılmasının ardından paketleme ve ambalajlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi için profesyonel taşıyıcı ekibimiz hizmeti verecektir.

Ekspertiz ekibimiz sizinle görüşme ve anlaşma sağlanması durumunda eşyalarında envanter listesi çıkarılır bir nüshası sizde bir nüshası da bizde kalır. Randevu günü ve saatimizde eşyalarınız evinizden ya da ofisinizden alınarak depomuza taşınmaktadır.

Eşya depolama hizmeti denildiğinde ilk akla gelen ev eşyaları olur ancak bu hizmetin kapsamı da oldukça geniştir. Örneğin ofis eşyalarınız, araç lastikleriniz, otomobil parçalarınız elektrikli ve elektronik ekipmanlarınız, her türlü fuar eşyası, arşiv depolaması vs. gibi tüm eşyalarınızın muhafazası sağlanır.

Eşya depolarımız özel bir şekilde hazırlanmış olmakla birlikte 2+1 ve de 3+1 şeklindeki tüm eşyalar için de gerekli büyük alana sahiptir. eşyanızın her türlü boyutlarına yetecek ölçüde alanımız mevcuttur ancak yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi hizmet öncesinde ekspertiz çalışması şarttır. Bu sayede alanın doğru bir şekilde belirlenmesi sağlanmış olacaktır.

Eşyalarınızın tamamı firmamız personeli tarafından en doğru şekilde depo içerisine yerleştirildikten sonra eşyaların bulunduğu odalar mühürlenir. Odanın kapısının açılması yine müşterimiz talep ettiğinde gerçekleştirilir bunun dışında eşya bulunan odaya girilmesi yasaktır.