Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

İstanbul Ofis Taşımacılığı ve İşyeri Taşıma

Bilen Nakliyat olarak firmamız müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için elinden gelenin en iyisini yapar. Bu anlamda üstün bir başarı ve gayret sayesinde İstanbul ofis taşımacılığı hizmeti de gerçekleştirilmiş olacaktır. Yurt genelinde vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında firmamızın İstanbul ofis taşımacılığı kendini kanıtlamış ve bu anlamda da sektörde lider marka konumuna da gelmiştir.

Firmamız yaptığı her nakliyat işleminde sistemli bir şekilde çalışır ve bu anlamda da ev ve ofis nakliyesinde çözümlerini de üretmektedir. İstanbul Ofis taşımacılığı hizmeti verilirken yapılan hizmetin de doğru ve kaliteli bir şekilde olması için her türlü önlemler alınmaktadır. Taşımacılık sırasında doğru malzemelerin ve araçların kullanılması önemlidir. Bu amaçla firmamız profesyonel bir çalışma yürüterek hizmetin gerçekleştirilmesini sağlar. Amaç burada hızlı hareket etmek ve ofisin iş kaybını önlemektir. Nakliyat öncesinde ofisinize gelen ekspertizlerimiz önceden mekanı ve eşyaları gördüğünden dolayı da uygun araçların sağlanması gerçekleştirilmiş olacaktır. Firmamız ekipman ve malzemelerin teminini yaptıktan sonra belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızın nakliyesini yapmaktadır.

Nakliyat sektörünün de diğer tüm hizmetler gibi gizli tutulması önemlidir. Bu anlamda firmamızdan hizmet alan hiçbir firmanın gizliliğini bozmamaya özen gösteririz. Günümüz koşullarında ofislerin teknolojik açıdan da donatılmış olduğunu düşünürseniz taşımanın da gizlilik dahilinde yapılması önemlidir. Müşterilerimizin bu hizmette beklentilerini en iyi düzeyde karşılayabilmek için Avrupa standartları kalitesinde ofis taşımacılık hizmetlerimizi geliştirmiş bulunmaktayız.

İstanbul Ofis taşınma gününde firmanıza gelen personelimizde ilk olarak sizin yönlendirmeniz doğrultusunda önemli evrak ve klasörlerinde paketlenmesi gerçekleştirilmektedir. Paketlemenin doğru ve düzenli bir şekilde yapılması önemlidir. Bu anlamda ofis içerisinde paketlemenin ayrı odalar şeklinde yapılmasına dikkat ederiz ve araç içerisinde her odanın yeri ayrıdır. Bu sayede eşyanın yeni ofise taşınması sırasında da kolaylık sağlanmış ve yeni yerde kafa karışıklığına sebebiyet verilmemiş olacaktır. Paketleme anında kolilerin numaralandırılması önemlidir. Bunun içinde her şeyin düzenli bir şekilde gerçekleştirilmiş olması gerekir.

Ofis içerisindeki elektronik ve elektrikli eşyaların tamamı doğru paketleme ile araca taşınır. Bu işlem sırasında cihazların zarar görmemesi sağlanır.