Parça Eşya Nakliyat

Parça Eşya Taşıma ve Parsiyel Taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılık

Evinizdeki ve ofisinizdeki fazlalık ya da parça olarak nakliyesini istediğiniz eşyalarınızı Türkiye’nin neresine isterseniz o şekilde taşıyabiliyoruz. Uygun fiyat koşullarıyla parça eşya taşıma hizmetinde kusursuz bir yaklaşım ve yönetim sağlamaktayız. Parça eşya taşıma hizmeti diğer nakliyat hizmetlerine göre daha risksiz ve daha kolay bir taşıma söz konusudur. Bunun içinde eşyalarınızın güvenliği yine önde tutularak sorunsuz bir hizmet sağlanmış olacaktır.

Eşyalarınızın bir bölümünü ya da ufak olan eşyalarınızı taşımaya karar verdiğiniz de hemen bizi aramalısınız. Bizi aramanız sonrasında ücretsiz olan keşif ekibimiz sizinle iletişime geçerek eşyanın durumunun tespit edilmesi için evinize ya da ofisinize gelecektir. Eşyalarınızın türü ve boyutu belirlendikten sonra yeterli olan ambalaj ve paketleme malzemesinin temini gerçekleştirilecek ve eşyayı taşıyacak olan ekibin görevlendirilmesi sağlanacaktır. Parça eşya taşımasında anlaşma sağlanır ise bu durumda sizinle sözleşme yapılarak garantili bir taşıma hizmeti verilir.

Parça Eşya Taşımayı Kimler Tercih Ediyor?

İstanbul Parça eşya taşımacılığı denildiğinde aklınıza küçük boyuttaki eşyaların geldiğini biliyoruz. Ancak bu sektöre en çok ihtiyacı olan müşteri kitlesi ise şu şekilde oluyor.  Bekar eşyası, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, birkaç parça koltuk, elektronik eşyalar vb. eşyalardır.

Anlaşmanın sağlanıp günün belli olmasının ardından bizim kalitesine ve sağlamlığına güvendiğimiz paketleme malzemeleri ile eşyanızın paketlenmesi için ekibimiz görevlendirilir. Ve mekana gelen ekip doğru bir şekilde paketleme gerçekleştirir.

Paketleme ve ambalaj malzemelerine baktığımız zaman ise genellikle kullanılanlar kraft kağıt, havalı naylon, streç, köpüklü karton koli yer almaktadır. Paketleme sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildikten sonra araca yüklenmesi sağlanır ve sizin belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmek üzere yola çıkarılır.

Parça eşya taşımacılığında da şehirlerarası taşımacılık ve şehir içi taşımacılık hizmetinde kullanmış olduğumuz araçlarla hizmet verilir. Bu araçlarımız son model ve bakımları yerinde olmakla birlikte gene hijyenik ortamı sağlanmıştır. Aracımızın iç aksamı mobilya ve ahşap malzemeden oluştuğu içinde eşyaların zarar görmesi önlenmiş olur. Yerde bulunan halı düşebilecek bir eşyanın da zarar görmesinin önüne geçektir. Aracın iç dizaynı kadar dışı da düşünülmüş ve çelik kasa ile üretim gerçekleştirilmiştir.