Nakliyat Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların taşınması sırasında en önemli konuların başında ambalajlama ve paketleme işlemi gelmektedir. Doğru ve düzgün bir şekilde paketleme ve ambalajlama yapılmadığında eşyanın zarar görme olasılığı da fazladır. Dolayısıyla burada zarar görmemesi açısından kullanılan malzemenin de kaliteli olması şarttır. Bilen Nakliyat olarak bizler bünyemizde görev alan her çalışanımızın da maaşlı ve de sigortalı olmasından kaynaklı olarak eşyalarınızı birinci sınıf bir taşıma hizmeti vermektedir. Kaliteli malzeme ve doğru paketleme yapılması sayesinde eşyalarınız yolculuk ve taşınma anında hiçbir şekilde zarar görmez.

Firma olarak hizmetlerimiz arasında İstanbul evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşıma, ambalajlama ve bir çok nakliyat konusu vardır. Taşıma anında kullanmış olduğumuz ambalajlama malzeme ve ekipmanlarımız arasında havalı naylon,  kraft kağıt, streç, battaniye, köpüklü karton koli vb. malzemeler yer almaktadır.

Nakliyat gününde firmamız bünyesinde toplamda 5 kişilik bir personel kadromuz size hizmet için gelecektir. Çalışan kadromuzdan ikisi yalnızca eşya paketlemesiyle ilgilenerek paketlemenin doğru ve tek elden yapılmış olmasını sağlar. Personellerimiz sizin gözetiminizde eşyaların paketlenmesini sağlayarak beğenmediğiniz ya da istemediğiniz bir şey gerçekleşirse yeniden paketleme yapılmaktadır. Bu bizim için bir zul değil bir görevdir.

Firmamız eşya ambalajlama işleminde her malzemenin farklı şekilde paketlenmesine dikkat eder. Örneğin kumaşlarla, kırılacak eşyaların ambalajlanması birbirinden farklı olacaktır. bunun içinde kullanmış olunan malzemelerimizi yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi kraft kağıtlara daha sonrasında ise havalı naylonlara sarılarak özel boks koliler içerisinde taşınır.

Kumaş türündeki koltuk, kanepe vb. eşyalar ilk olarak havalı naylonlara daha sonrasında ise battaniyelere sarılarak paketleme aşaması tamamlanır. Elbise dolabınız içerisinde yer alan giysileriniz ise tek tek şeffaf poşetler içine ütüleri kırışmayacak şekilde yerleştirilir ve özel temiz askılı elbise dolaplarımız içerisinde eşyalarınız taşınır. Son olarak kırılacak türde bulan bardak, tabak, porselen, yemek takımı türünde bulunan eşyalarınız ise kraft kağıtlara ve daha sonrasında içerisinde köpük içeren karton koliler içine konularak taşınması sağlanır.

Firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi adına birinci sınıf kalitede malzemelerle paketlenir ve taşınmanın kusursuz olarak gerçekleşmesi sağlanır.