Şehiriçi Taşımacılık

Şehiriçi Nakliyat ve Evden Eve Nakliyat

Şehir içi ve Şehirler Arası

Bilen nakliyat olarak İstanbul şehir içi nakliyat hizmetimizde her ilçeye sorunsuz hizmet sağlayabiliriz. Yalnızca şehir içi değil aynı zamanda şehirlerarası nakliyat hizmetimizle de siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Türkiye genelinde garantili ve sigortalı eşya taşıma hizmetimiz vardır. Araçlarımızın tamamı bakımlı ve yüksek konfora sahiptir. Kusursuz bir hizmetle tanışmadıysanız henüz bizimle çalışmamış olmanızdandır.

Firmamızdan nakliye talebine bulunmanız halinde en geç bir iş günü sonrasında sizin de müsaitlik durumunuza göre ekspertiz görevlilerimiz evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınızın boyutlarını inceler. Buradaki amaç ise eşyanın taşınma esnasında herhangi bir problem oluşmamasını sağlamaktır. Eksper ekibimiz evinizde ya da ofisinizdeki eşyanın büyüklüğünü tespit ettikten sonra eşyaya göre araç teminin sağlanması, asansör olup olmayacağının kararlaştırılması ve paketleme işlemlerinin bizim tarafımızdan gerçekleştirilip gerçekleştirmediğini sizlerle görüşecektir. Taşımacılık hizmetinin koordinasyonu, eşyanın alınacağı ve gideceği kat ve kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi pek çok konuda ön araştırma önemli bir konudur. Müşterimiz ile anlaşma olması halinde çift nüshadan oluşan nakliye sözleşmesi ile belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınız kusursuz nitelikte taşınır.

Yapılan sigorta kapsamında hizmeti veren Bilen Nakliyat çalışanları evden eve ve nakliyat, ofis büro eşya taşımacılık ve parça eşya taşımacılığı konusunda uzman şirketler arasındadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz şehir içi taşımacılık yetki belgesi olan K3 nakliye belgesi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu güne kadar birçok ailenin şehir içi eşya taşımacılığı hizmetlerini kusursuz boyutta sağlamış bulunmaktayız. Her geçen gün artan araç filomuz ve firmamız bünyesinde görev alan personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Şehir içi eşya taşımacılığı hizmetlerinde hiçbir eşyanın hasar almadan kusursuz nitelikte taşınması önemlidir.

Taşınma günü geldiğinde firmamız çalışanları sizin hiçbir eşyaya el sürmenizi istemez. Taşınmanın profesyonel bir şekilde gerçekleştirilebilmesi ve ambalajının doğru bir şekilde yapılabilmesi için detaylı bir çalışma yapılacak ve taşınma anında eşyanıza herhangi bir şekilde zarar gelmemesi için tüm önlemlerde alınacaktır. Eşyanızın kırılmaması zarar görmemesi bizim için önemli bir konudur.

Firma olarak bizim amacımız şehir içi eşya taşımasının kusursuz olarak gerçekleştirilmesi önemlidir. Sizin memnuniyetiniz bizim profesyonelliğimizi daha çok ön plana çıkaracağından dolayı da her taşıma işleminde buna büyük önem veririz.

Sarsmadan özenle taşıyoruz…