Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü Taşımacılık

Mekan değiştirmek zorlu bir süreç gibi görülebilir lakin yaşadığınız tüm olumsuzluklar ya da stres sizi alacağınız hizmetten hiçbir zaman soğutmamalı. Özellikle de nakliyat sırasında hizmetin doğru ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiğinde tüm bu olumsuzluk ve stresi de üzerinizden atmış olabilirsiniz. Bilen Nakliyat firması olarak bizler eşyalarınızı asansörlü taşımacılık hizmetimizle birlikte güvenli ve de kaliteli bir şekilde size sağlayabiliyoruz. Asansörümüz 20 kata kadar çıkabilme özelliğine sahiptir ve hiçbir eşyanız bu sistem sayesinde hasar görmeden rahatça taşınabilecektir.

Özellikle çok katlı binalarda oturan müşterilerimizin konforlu bir şekilde taşınabilmesi için geliştirimiş olan bu sistem sayesinde eşyalarınız kırılmadan ve de zarar görmeden rahatlıkla taşınabilmektedir. Bu sistemin en büyük avantajı ise eşyanızın taşınması anında bina içerisinde herhangi bir yere çarparak zarar görmesinin önüne geçmektir. Asansördeki paket üzerine konulan eşyalarınız yüklemenin ardından direk olarak araca götürülür ya da araçtan eve alınır. Asansör hizmetimiz esnasında eşyanın yüklenmesi ve güvenliğini sağlayan personellerimiz hiçbir endişeye yer vermeden eşyanın güvenli bir şekilde nakliyesini sağlayacaktır. Bu sistem sayesinde sağa sola çarpma sürtünme gibi en ufak sorun bile yaşanmadan güvenli nakliye gerçekleşmiş olacaktır.

İstanbul Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul Asansörlü Nakliyat hizmetinde de her taşıma hizmetinde olduğu gibi ücretsiz ekspertiz hizmetimiz geçerlidir. Eksperlerimizin görevi binanızın önüne getirilecek olan asansörün belirlenmesi ve doğru kurulum alanının tespiti ve nakliye zamanında personelin 20 dakikalık bir süre içerisinde asansörün kurulumunun gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

Asansör kurulum işlemi tamamlandıktan sonra personellerimiz evinizin içerisindeki eşyaları isteğiniz doğrultusunda paketleyebilir ya da paketlenmiş olan eşyaları asansör üzerine taşımaya başlar. Paketleme ve ambalajlama işlemimiz sırasında en doğru ve güvenli yöntemler kullanılarak malzemenin kaliteli olması sağlanır. Evden asansör yardımıyla araca sorunsuz bir şekilde indirilen eşyalar aynı ekipte bulunan aşağıdaki çalışanlarımız tarafından araç içerisinde güvenli yerleştirme sağlanmış olur ve eşya taşınmak için son model aracımızla yola çıkar.

Eşyalarınız varış noktasına geldiğinde ise evinizden yüklenmiş olan titizlikle aynı şekilde yeni eve taşıma işlemi gerçekleştirilir bu işlem sanıldığından çok daha kısa bir zaman almaktadır.