Hakkımızda

Bilen Nakliyat – Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat

Bilen nakliyat bugün sektöre de 15 yılını doldurmuş olan geçmişi tecrübe ve deneyimlerle dolu olan bir firmadır. Amacımız sektörde her zaman yol gösterici olarak yeniliklerle tecrübenin birbiriyle uyumunu sağlamak bu anlamda lider markalar arasındaki yerimizi almaktır. İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak bizler müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk ve bundan sonrada tutmaya devam edeceğiz.

Firmamız İstanbul merkezli olmakla birlikte Türkiye’nin her şehrine evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde taşıyabilir. Bu anlamda verdiğimiz hizmetlere baktığınız zaman geniş bir portföye sahip olduğumuzu da görebilirsiniz. Firmamız bünyesinde hizmet veren araçlarımızın tamamı son model ve eşya taşımaya uygun koşulları sağlamakta. Alanında uzman olan çalışanlarımız size hizmet verirken kaliteyi ve memnuniyeti ön planda tutar.

Firmamızın kalite standartları çok uzun zamandan bu yana sürekli olarak korunmuş deneyimler ve tecrübe ile birleştirilerek sorunsuz bir hizmet verilmesi hedeflenmiştir. Firmamız bünyesinde kullanmış olduğumuz malzemelerimizin tamamı Avrupa malı ve dayanıklıdır.

Firmamız müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda istenirse asansörlü nakliyat hizmeti de vermekte. Bu anlamda güvenli, hızlı ve riski az taşımacılık hizmeti sağlanmış olmaktadır. Amacımız bizden beklenenleri en doğru ve kaliteli bir şekilde yerine getirmek bu anlamda da bizimle iletişime geçmeniz halinde müşteri temsilcilerimiz sizinle konuşacak ve talep edilen hizmet doğrultusunda ücretsiz olan ekspertiz ekiplerimiz de sizi ziyaret edeceklerdir.

Firmamız bünyesinde taşıma işleminde 7/24 hizmet politikası ön planda tutulur bu anlamda bizimle sitemiz üzerinden ister mail, isterseniz telefonla ulaşarak destek alabilir ve görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bu görüşmemizin sonucuna göre hizmetiniz başlatılarak belirttiğiniz gün ve saatte taşıma işlemi gerçekleştirilecektir.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1,K3 eşya taşıma yetki belgelerimiz ile sizlere sorunsuz eşya taşımacılığı deneyimi yaşatmaktayız.

İstanbul Bilen Nakliyat geldiği nokta itibariyle bireysel ve kurumsal anlamda pek çok hizmet vermiş ve her işimizde de kalitemizi ön planda tutmayı başarmıştır. Firmamız sigortalı, marangozlu, ambalajlı ve ekonomik düzeylerde taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmiş olduğundan dolayı her zaman diğer nakliye şirketlerine göre en beğenilen ve sevilen nakliyat firmadır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler Türkiye…

BİLEN NAKLİYAT