Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemi zor ve tecrübe gerektiren bir hizmet şeklidir. İstanbul Bilen nakliyat olarak müşterilerimize hizmetimizde tecrübe sahibi profesyonel elemanlarımız ve yeni modellerden oluşan eşya taşıma vasıtalarımız ile başta İstanbul olmak suretiyle bütün Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

İstanbul evden eve taşımacılık isteğiniz doğrultusunda günün ideal bulunduğu bir vakit dilimi içinde evinize gelen uzmanımız eşyalarınızı inceler. Buradaki belirlenmedeki gaye taşınma gününde herhangi bir sorun yaşanmaması içindir. Evinize gelen uzmanımız bütün eşyaların listesini çıkartır ve belirlenmiş eşya miktarıyla aynı seviyeye sahip aracın belirlenmesi, kullanılacak taşıma ekipmanlarının tespit edilmesi, çalışacak personel adedi, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi birçok ayrıntıyı yerinde değerlendirilir. Müşterimize taşıma hizmetlerinin her ayrıntısı aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanması durumunda sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınız taşınır.

İstanbul Evden Eve Taşıma

Yapmış olduğumuz sigorta şehir içi ve şehirler arası tüm İstanbul evden eve taşımacılık hizmetlerinin tamamında geçerli kaliteye sahip olan eşya sigortasıdır. Anlaşmalı olduğumuz sigorta firması belli bir sayısal değerde yapılan sigortayı kapsar. Eşyanızın kırılması, çalınması ve olabilecek tüm doğal afetlere karşı geniş kapsamlıdır. Taşınma gününde sabahın erken saatlerinde evinizin önünde olan ekibimiz ve aracımız eşya taşınmasına başlar.

Personellerimiz evinizde mobilyalı olan eşyaların monte ve demonte işlemleriyle hizmete başlar. Taşımacılıkta mobilyaların taşınması zor ve zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı firmamız personelleri tarafından demonte işlemi yapılır. Demonte parça mobilya eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmesi sağlanır. Eşyalar arasında bulunan elektrikli aletler havalı naylon, streç gibi malzemeler ile paketlenir ve özel eşya ebatına ideal olan bölüme konulur.

Eşyalar arasında bulunan kumaş, deri, koltuk türündeki eşyalarınız öncelikle streçlere konur ve ardından havalı naylonlara sarıp sarmalanır. Dolap içindeki giysileriniz şeffaf poşetler içine konur ve ardından askılı elbise dolaplarımız içerisine yerleştirilerek araca yüklenir.

Kırılacak türden olan eşyalarınız örneğin bardak, tabak, porselen vs. şeklindekiler havalı naylonlarla muhafaza altına alınır ve de köpüklerle desteklenerek taşınması gerçekleştirilir. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız başarılı bir şekilde paketlenmesinin ardından araca yüklenerek bize belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırılmak üzere yol çıkarılır.