Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Taşımacılık

İstanbul Şehirlerarası eşya nakliye hizmeti sırasında yapmanız gereken önemli konular vardır. Eşyanın güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınması için nakliyat firmalarını daha öncesinden ayrıntılı bir şekilde incelemeniz gereklidir. Profesyonel bir ev nakliyesi ilk olarak uzman bir firma ile başlar. Yani uzmanın eşyalarınızın yerinde belirleyerek size ideal bir hizmet vermesi gereklidir.

Firmamız Bilen nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyecilik hizmetinde eşya tespiti için sizden hiçbir şekilde ekstra bir ücret almadan uzman danışmanlığı çözümü verir. Bu hizmet sırasında evinize gelen eksper ekiplerimiz eşyalarınızın ayrıntılı bir incelemesini gerçekleştirir. Bu inceleme sırasında taşıma anında gerekli olan kamyon, personel, malzeme, ekipman gibi mevzuları değerlendirerek size özel bir çalışma ve hizmet bedeli sunulur.

Firmamız müşterilerimize vereceği taşımacılık hizmetinde gerekli olan tüm bilgileri aktardıktan sonra eğer ki anlama sağlanırsa bu kez sözleşme ve sigorta dahilinde eşyalarınız belirtmiş bulunduğunuz tarihlerde taşınması kararlaştırılır. Bilen nakliyat siz değerli müşterilerimize en doğru hizmetin nasıl verilebileceği noktasında her türlü tecrübeye de sahiptir. bu anlamda taşıma işlemini gerçekleştirmiş olduğumuz neredeyse Türkiye’nin tüm şehirlerinde bu konuda tecrübe sahibi olmuşuzdur.

Taşınma tarihinde evinizde belirlenen bütün eşyalar itinalı bir biçimde paketlenmesi gerçekleştirdikten sonra taşıma prosedürüne başlanır. Kullanmış bulunduğumuz malzemelerin bütünü birinci sınıf nitelikli malzemeler olmakla birlikte daha evvel hiçbir işte kullanılmamış sıfır ambalajlama malzemeleridir. Paketlenen eşyalar vasıtalarımıza yüklenir ve talep etmiş bulunduğunuz bir değişik şehre gönderimi gerçekleştirilir. Araçlarımız donanımlı vasıtalardan oluşmaktadır ve personellerimiz ise nakliye işlerinde tecrübe sahibidirler.

Eşyalarınız belirtmiş bulunduğunuz adrese getirildikten sonra personellerimiz kamyondan eşyalarınızı indirir ve evinizde talep etmiş bulunduğunuz yerlere kabaca tasarımını yapar. Eşyalar ambalaj malzemelerinden açılır ve müşterimizin tüketimine takdim edilir. Eğer müşterimiz yeni taşınacağı kentte yüksek katlı binada oturuyor ise etrafta belirleme edilen ve eskiden uyuşmalı olarak çalışmış bulunduğumuz nakliye firmalarından asansör kiralama hizmeti alırız. Sonuç olarak hiçbir eşyanız zarar görmeden mükemmel olarak nakliyeciliği sağlanır.

Firmamız bugüne kadar ofis taşımacılığında ve ev taşımacılığında birçok müşteriye hizmet vermiş ve hiçbir şekilde sorunla karşılaşmamıştır.